Hadi Be Oğlum - Türkçe

Yapım: Türkiye - 2017

Kategori: Dram

Vizyona Giriş: 16/02/2018

Yönetmen:

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ,Büşra Develi,Alihan Türkdemir,Cem Zeynel Kılıç,Feridun Düzağaç,Sezai Aydın,Yıldız Kültür,Yücel Erten

Filmin Konusu

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Hadi Be Oğlum kalpleri fethetmeye geliyor. Oldukça dokunaklı bir baba-oğul hikâyesini odağına alan Hadi Be Oğlum'un yönetmen koltuğunda Bora Egemen otururken; Yücel Erten ve Büşra Develi gibi isimler de Tatlıtuğ'a eşlik ediyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi'nin başrollerinde yer aldığı Hadi Be Oğlum, hayatını oğlu Efe'ye adayan balıkçı Ali'nin hikâyesini anlatıyor.

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

Seanslar

Büyülü Fener Kızılay Sineması

  • 11:25
  • 16:20
  • 18:45