Büyülü Fener Kızılay

Meşrutiyet C. Hatay Sk No:18 Kızılay 06650 Ankara - Turkey 
Tel: 90 312 425 01 00
DENK, 29 Ocak 2005 te Kızılay Büyülü Fener sinemasını açtı. Dönemin Kültür Bakanı Erkan Mumcu , İstemihan Talay'ın yanı sıra ,Nur Sürer , Aytaç Arman,Rutkay Aziz'in de katıldığı pek çok sanatçıyla açıldı.

Ankara'nın gözde kültür merkezlerinden biri olmayı hedefleyen sinemanın Ankara da ilk kez ART House gösterimlere yer vermesi seyircilerden olumlu tepkiler aldı.

DENK,01 Mart 2005 günü Pardon filminin gala organizasyonunu yaptı. Yapımcılığını Sinan Çetin'in üstlendiği 'Pardon' filminin Ankara galasına dönemin Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Adalet Bakanı Cemil Çiçek ile CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol da katıldı

DENK,14 Nisan 2005 günü O Şimdi Mahkum filminin gala organizasyonunu yaptı.Kızılay Büyülü Fener Sineması'nda gerçekleştirilen galaya filmin yönetmeni Abdullah Oğuz,oyuncular Yavuz Bingöl,Burhan Öcal,Gökhan Özoğuz,Levent Kazak,Faik Atasoy, Melisa Sözen,Ayça İnci yanı sıra pek çok bakan ve sanatçı katıldı.

DENK, 01 Aralık 2006 günü Sen Ne Dilersen filminin gala organizasyonunu gerçekleştirdi.Kızılay Büyülü Fener sinemasında yapılan galaya yönetmen Cem Başeskioğlu, oyuncular Zeynep Eronat,Fikret Kuşkan, Ahmet Mümtaz Taylan'ın katılımıyla gerçekleşti.

DENK, 12 Eylül dönemini anlatan Zincir bozan filminin gala organizasyonun yaptı. Kızılay Büyülü Fener Sineması'nda 11 Nisan 2007 Perşembe günü 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Adalet bakanı Cemil Çiçek, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Eşref Erdem, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen, eski bakanlar,eski ve yeni milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı. DENK, 26 Eylül 2007 Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de filminin gala organizasyonunu yaptı. Düzenlenen gala gecesine 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş'in ,filmin yönetmeni Zeki Alasya, yapımcısı Sinan Çetin ve filmin diğer oyuncuları katıldı.